Tajemnice Skutecznego Odchudzania

UWAGA! W odróżnieniu od innych ofert dostępnych w Internecie, mój system oferuje skuteczny i sprawdzony sposób na utratę wagi.
Pobierz teraz!

Slimette - twój przepis na wymarzoną, szczupłą sylwetkę

Kawa a odchudzanie

Dążenie do idealnej sylwetki to cel tysięcy kobiet na całym świecie. Wszystkie one starają się wypróbować najnowsze diety w nadziei, że któraś z nich przysienie pożądane efekty. Wśród dietetycznych mitów jest teoria, że picie kawy może przyśpieszać odchudzanie. Czy to prawda? Jakie ilości kofeiny trzeba wypić, aby to wszystko zadziałało? Czy to bezpieczne? Na te pytania odpowie Ci poniższy artykuł.

Kilka badań nad właściwościami jakie ma kawa, wskazują, że rzeczywiście może ona odrobinę zwiększać możliwości do spalania kalorii. W rezultacie można by stwierdzić, że kawa pomoże Ci schudnąć. Dodatkowo naukowcy odkryli, że regularne picie kofeiny może zmniejszać ryzyko przybierania na wadze. Jednak nie ma jeszcze badań nad tym czy kofeina wpływa w jakiś sposób na możliwość długotrwałego utrzymania prawidłowej wagi.

W czasie badań naukowcy sprawdzili jakie właściwości kofeiny sprawiają, że jest ona pomocna w odchudzaniu:

  • hamowanie apetytu - kawa może zmniejszyć chęć jedzenia na jakiś czas po jej wypiciu. W efekcie może to wpływać na ilość przyjmowanych dziennie kalorii,
  • przyśpieszanie spalania kalorii - badania stwierdziły, że regularne picie kawy może wpływać na lekkie przyśpieszenie spalania kalorii,
  • utrata wody - kofeina działa jak środek moczopędny, co znaczy, że przez kilka godzin po wypiciu kawy ciało będzie pozbywało się większych ilości wody - może to skutkować spadkiem wagi.

Pamiętaj jednak, że picie dużych ilości kofeiny nie jest dobre dla Twojego serca. Zwiększone spożycie kawy może prowadzić do zaburzeń pracy serca. Zaleca się spożywanie kofeiny w ilościach mniejszych niż 300 mg/dzień.

Badania potwierdzają, że spożywanie kofeiny może być doskonałym uzupełnieniem zbilansowanego planu dietetycznego, który uwzględnia także aktywność fizyczną. Dzięki swoim właściwościom kawa może znacząco wpłynąć na efekty odchudzania.

Przed zastosowaniem kofeiny w diecie zaleca się konsultację z lekarzem. Pomoże on wskazać czy kofeina nie będzie szkodliwa w Twoim przypadku. Pamiętaj, aby wybierać tylko zbilansowane plany dietetyczne w trakcie spożywania kawy i regularnie suplementować magnez.

Zapoznaj się z opiniami moich klientów:

"Nigdy nie przypuszczałam, że mogę wyglądać tak dobrze. Udało mi się stracić prawie 50kg dzięki Twojemu programowi."

Karolina, Sanok

Cecylia "Steven, chciałam Ci tylko powiedzieć, że Twoja książka jest wspaniała. Obawiałam się przed zakupem, że znowu wydaję pieniądze na coś zupełnie zbędnego. Kiedy jednak zobaczyłam rekomendację na kilku stronach o zdrowiu i dietach, zdecydowałam się dokonać zakupu. Opisany przez Ciebie program wydaje mi się doskonały. Zmieniam teraz swoje nawyki i jestem na dobrej drodze do lepszego zdrowia."

Cecylia, Kraków

"Ta książka to jedna z lepszych rzeczy, jakie przytrafiły mi się w życiu. W przeciągu 4 miesięcy straciłam 22kg. Twój plan naprawdę działa."

Leokadia, Mińsk Mazowiecki

Julia "Twoja książka dokładnie zgłębia tematykę odchudzania. Dodatkowo działa inspirująco, edukacyjnie i pomaga skupić się na właściwym golu. Według mnie najważniejsza była część poświęcona metabolizmowi. Wcześniej sądziłam, że wiem naprawdę dużo na temat odchudzania i niczego nowego nie mogę się już nauczyć. Teraz rozumiem, że wiedziałam tak naprawdę bardzo mało. Twoja porady otworzyły mi oczy. Bardzo szybko zaczęłam postępować zgodnie z Twoimi wskazówkami i... straciłam 3kg w pierwszym tygodniu. Od czasu, gdy stosuję się do Twoich zaleceń straciłam w sumie 12kg (dwa rozmiary). Zamierzam dalej stosować się do Twoich zaleceń. Nigdy nie wrócę już do niezdrowego trybu życia. Chcę żebyś wiedział, że jestem bardzo wdzięczna. Każdy powinien zapoznać się z Twoją książka."

Julia, Malbork

"Przez wiele lat wstydziłam się swojego wyglądu. Po tym co osiągnęłam dzięki Twojej książce, byłabym skłonna zapłacić za nią każdą cenę. W najbliższe lato po raz pierwszy od wielu lat wybiorę się na plażę. Dziękuję za odmienienie mojego życia."

Marta, Kalisz

"Po zapoznaniu się z Waszą publikacją muszę przyznać, że jest ona bardzo rzeczowa. Zastosowanie się do Waszych porad pozwala wprowadzić zmiany w stylu życia, które prowadzą do utraty nadmiaru tłuszczu i utrzymania wagi w normie. Z czystym sumieniem będę rekomendować Wasz ebook moim klientom."

Jonna (farmaceutka z wykształcenia, prywatny trener z zawodu)

"Twoja książka nauczyła mnie o odchudzaniu wiele faktów, których wcześniej nie znałam. Z początku bałam się złożyć zamówienie, bo zupełnie nie znam się na Internecie i komputerach. Bardzo się cieszę, że przebrnęłam przez techniczną barierę i dokonałam zakupu. Jestem teraz lżejsza o 10kg i mam więcej energii na zabawę z wnukami!"

Felicja, Morąg

Artykuły na temat odchudzania: