Tajemnice Skutecznego Odchudzania

UWAGA! W odróżnieniu od innych ofert dostępnych w Internecie, mój system oferuje skuteczny i sprawdzony sposób na utratę wagi.
Pobierz teraz!

Slimette - twój przepis na wymarzoną, szczupłą sylwetkę

Sposoby na odchudzanie

Odchudzanie to długotrwały proces polegający na zmniejszaniu wagi i masy ciała do stopnia, który nas zadowala. Długość tego procesu zależy od różnych czynników, np. od stopnia zaawansowania nadwagi bądź otyłości, od czynnika wpływającego na pojawienie się nadwagi i od zgubnych przyzwyczajeń - stylu życia i upodobań dietetycznych.

Walka z otyłością jest często żmudna i monotonna. Odchudzanie to ubytek tkanki tłuszczowej organizmu w skutek dostarczenia mu mniejszej ilości kalorii (w postaci pożywienia) niż wynosi jego dzienne zapotrzebowanie.

Sposoby na odchudzanie są różne, ponieważ samo odchudzanie powinno odbywać się na kilku pułapach.

Jednym ze sposobów utrzymania prawidłowej masy ciała jest dieta oraz systematyczne ćwiczenia. Jeśli nie wykonywało się dotąd ćwiczeń fizycznych, można być zaskoczonym, jak duży wpływ może mieć codzienny 30-minutowy spacer, zarówno na spadek masy ciała jak i na kontrolę poziomu cukru. Chodzenie powoduje spalanie kalorii i obniżenie poziomu cukru we krwi.

Innym sposobem redukcji masy ciała jest po prostu zmniejszanie ilości zjadanego pokarmu o 1 kromkę chleba dziennie. Jedna kromka chleba zawiera 80-100 kalorii, tak więc 30 kromek chleba (tj. ilość, którą zjadłbyś przez miesiąc) równa się w przybliżeniu 0,5 kg masy ciała. Rezygnując z 1 kromki chleba dziennie, można po roku schudnąć około 6 kg! Wielu ludzi ze zdumieniem uświadamia sobie, ile naprawdę zjada w ciągu jednego dnia oraz to, że niektóre sytuacje prowokują do przyjmowania większej niż zwykle ilości pokarmów.

Kolejny sposób to suplementacja, czyli tzw. reduktory tłuszczu. Karnitynę i CLA zaleca się osobom, które chcą schudnąć tylko kilka kilogramów. Maksymalną skuteczność odchudzania można uzyskać dzięki suplementom zawierającym efedrynę - wcześniej jednak lepiej skonsultować się z lekarzem lub z osobą mającą podobną wiedzę jak lekarz.

Ostatecznym sposobem jest przyjmowanie leków. Musi się to jednak zawsze odbywać pod opieką lekarza prowadzącego, według ściśle określonych zasad stosowania. W innym przypadku może to doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych

Jeżeli więc stwierdza się u siebie nadwagę lub otyłość i zna się następstwa zdrowotne otyłości, to na pewno nadszedł czas na skuteczne odchudzanie.

Zapoznaj się z opiniami moich klientów:

"Nigdy nie przypuszczałam, że mogę wyglądać tak dobrze. Udało mi się stracić prawie 50kg dzięki Twojemu programowi."

Karolina, Sanok

Cecylia "Steven, chciałam Ci tylko powiedzieć, że Twoja książka jest wspaniała. Obawiałam się przed zakupem, że znowu wydaję pieniądze na coś zupełnie zbędnego. Kiedy jednak zobaczyłam rekomendację na kilku stronach o zdrowiu i dietach, zdecydowałam się dokonać zakupu. Opisany przez Ciebie program wydaje mi się doskonały. Zmieniam teraz swoje nawyki i jestem na dobrej drodze do lepszego zdrowia."

Cecylia, Kraków

"Ta książka to jedna z lepszych rzeczy, jakie przytrafiły mi się w życiu. W przeciągu 4 miesięcy straciłam 22kg. Twój plan naprawdę działa."

Leokadia, Mińsk Mazowiecki

Julia "Twoja książka dokładnie zgłębia tematykę odchudzania. Dodatkowo działa inspirująco, edukacyjnie i pomaga skupić się na właściwym golu. Według mnie najważniejsza była część poświęcona metabolizmowi. Wcześniej sądziłam, że wiem naprawdę dużo na temat odchudzania i niczego nowego nie mogę się już nauczyć. Teraz rozumiem, że wiedziałam tak naprawdę bardzo mało. Twoja porady otworzyły mi oczy. Bardzo szybko zaczęłam postępować zgodnie z Twoimi wskazówkami i... straciłam 3kg w pierwszym tygodniu. Od czasu, gdy stosuję się do Twoich zaleceń straciłam w sumie 12kg (dwa rozmiary). Zamierzam dalej stosować się do Twoich zaleceń. Nigdy nie wrócę już do niezdrowego trybu życia. Chcę żebyś wiedział, że jestem bardzo wdzięczna. Każdy powinien zapoznać się z Twoją książka."

Julia, Malbork

"Przez wiele lat wstydziłam się swojego wyglądu. Po tym co osiągnęłam dzięki Twojej książce, byłabym skłonna zapłacić za nią każdą cenę. W najbliższe lato po raz pierwszy od wielu lat wybiorę się na plażę. Dziękuję za odmienienie mojego życia."

Marta, Kalisz

"Po zapoznaniu się z Waszą publikacją muszę przyznać, że jest ona bardzo rzeczowa. Zastosowanie się do Waszych porad pozwala wprowadzić zmiany w stylu życia, które prowadzą do utraty nadmiaru tłuszczu i utrzymania wagi w normie. Z czystym sumieniem będę rekomendować Wasz ebook moim klientom."

Jonna (farmaceutka z wykształcenia, prywatny trener z zawodu)

"Twoja książka nauczyła mnie o odchudzaniu wiele faktów, których wcześniej nie znałam. Z początku bałam się złożyć zamówienie, bo zupełnie nie znam się na Internecie i komputerach. Bardzo się cieszę, że przebrnęłam przez techniczną barierę i dokonałam zakupu. Jestem teraz lżejsza o 10kg i mam więcej energii na zabawę z wnukami!"

Felicja, Morąg

Artykuły na temat odchudzania: